Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valami megoldás erre a...

Van valami megoldás erre a hibára? (win 10)

Figyelt kérdés

[link]


A neten lévő megoldások egy részét már kipróbáltam, de nem segített egyik se (services.msc-ben a 2 árnyékmásolat el van indítva, próbáltam az sfc-t is futtatni, de nem vezetett eredményre, valamint próbáltam a regedites megoldást-is


Van valami ötletetek?


2018. aug. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Futtasd újra!
2018. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Külső víruskeresők is blokkolhatnak rendszerműveleteket.

Kapcsold ki, aztán futtasd újra a visszaállítást.

2018. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs vírusirtóm, csak a beépített defender. Ami esetleg hibát okozhat szerintem az a defragger, IObit Uninstaller, Revo uninstaller, de ezeknek szerintem nem sok köze van szerintem hozzá. Maximum a defragger okozhatta a töredezettségmentesítés során, de ebben sem vagyok biztos. Ha más nem újratelepítem, de mivel annyira gyakran nem hazsnálom a visszaállítást annyira nem gáz (főleg, hogy particionálva van a vinyó szóval személyes fájlt nem veszíthetek elvileg), csak szeretem ha viszonylag rendben van a rendszer ezért írtam ki a kérdést (mellékesen ha mindig rendben tartanám viszont nem lennének ilyen hibák)
2018. aug. 22. 17:35
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 a kikapcsolást is próbáltam már a services.msc-nél, de az sem segített.
2018. aug. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!