Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez az XP hibája, mi lehet a...

Ez az XP hibája, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Az a gondom h bootolás után nemsokkal kiírja a gép h partíció törlése, létrehozása, telepítése. Létrehozok 2 darab partíciot, okosan megosztom a méretet, és telepíteni akarom a C-re az XP-t. De a telepítés mindig hibás vagy sikertelen vagy megakad. A "másolás" részél van mindig ez.. Ilyen még sose volt:(

Milehet a gond?:S


2010. jún. 21. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Formáztad is a létrehozott partíciót NTFS-el?
2010. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Halott winchester?
2010. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen formáztam azzal, és formáztam a (gyors verzioval) is, de valahol, nem mindig ugyanott, de megakad a telepítés:S Ez az ujraindítás előtti folyamat, mikor a gépre másolja fel a dolgokat... És 90-100%nál vagy megakad, vagy azt írja ki h nem sikerült másolni és ujra, vagy egyszerüen megáll a másolás és ugy marad:S


Egy 3éves Samsung 400gb SATA Winchesterem van.

2010. jún. 21. 09:50
 4/10 A kérdező kommentje:

legutóbb 1 hónapja raktam ujra a gépet, de akkor még semmi probléma nem volt. És még most se vettem észre semmilyen változást.


Mielött ujraraktam volna a gépet, 5 partíciora volt felosztva a winchester, és ezeket töröltem és helyette létrehoztam 2-t, aztán 3-at, és mégse jó:S, egyszer továbblépett ezen a részen ujraindult a gép, és jött az installáció rész, akkor ott fagyott ki.:S

2010. jún. 21. 09:53
 5/10 anonim válasza:
Esetleg a telepítő CD is rossz lehet (hibás, karcos). Megpróbálnám egy másikkal.
2010. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cd hiba próbáld másik telepítöröl
2010. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

megpróbáltam:S de igy is megakad, vagy csak 1 órát töltene a fájl másolásával?:(


[link]


nekem most ez ugy néz ki, hogy az atapinál van egy C ami (78gb)

az fst376xp-nél pedig a D partício (380gb). De a Vincseszterem csak 400gb-os....


Régen 5 partício volt, 2 az atapinál, és 3 a másiknál..

Letöröltem mindet és létrehoztam 2-t, de a telepítés megáll nem jelez semmi hibát csak nem lép tul:S

2010. jún. 21. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
A bios-ba a winchestrek típusát próbáld ide-re állítani
2010. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez cd hiba ha több lemezzel is előfordul akkor az egység a hibás!
2010. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szpigy ***** válasza:
Esetleg RAM problémára is utalhat, mivel a telepítés során vannak kitüntetett memóriacímek, ahová ír és ahonnan olvas a gép a telepítés során. Ha hibás a RAM, akkor nem biztos tudsz telepíteni. Ha több RAM modul van a gépedben, próbáld meg kivenni mindet, és csak egy RAM-mal telepíts. Ha sikerül, akkor telepítés után visszarakhatod a többi modult, mivel a telepített rendszer működését nem befolyásolja.
2010. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!