Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy menthetem le a gépemről...

Hogy menthetem le a gépemről az msn-es hangulatjeleket?

Figyelt kérdés

Újrarakom a gépemet, de szeretném a hangulatjeleket megtartani, vagy átmenetileg lementeni - pendrivera rakni.

Hogyan tegyem? Hol találom meg "őket"?


2010. jún. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha xp-d van, akkor a documents&settingsben, a user neve alatt, local settings application data microsoft messenger, vagy valami hasonló helyen.
2010. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne ,mert ugyan kaptunk az első válaszolótól egy választ : "vagy valami hasonló helyen",de hát ez használhatatlan.
2010. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magamtól kerestem meg, nektek legalább adtam irányvonalat, h merre keressétek. Nem mondanám h használhatatlan... Én nem tudhatom h milyen windowst használtok, milyen felhasználónévvel, nem tudok pontos elérési utat adni.

Amúgy most megnéztem, akkor csak emlékezetből írtam, de tökéletes az elérési út amit írtam. Ott van.

2010. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!