Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet DVD-re audiófáljt...

Hogyan lehet DVD-re audiófáljt írni?

Figyelt kérdés

Autóba kellene,először CD-re próbáltam mp3-at írni(iso adatként),de azt nem játssza le(gondolom az mp3-at nem támogatja)Ezután átkonvertáltam wav-ba de így már nem fért rá CD-re,ezért kellene DVD-re.A CD Burner viszont azt kéri,hogy CD-t rakjak be.Ráraktam DVD-re iso-ban és így sem jó,viszont vannak írott cd-k amik működnek?

Mi lehet a baj?Hogy kellene kiírni?



2018. aug. 12. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért.
2018. aug. 12. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Az iso fájl azt kép fájl :D

Simán írd rá cd-re mp3, mp4-el.Wav-ba ne írd,, mert az nem tömörített.

2018. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

DVD-re így nem lehet. Létezik DVD-Audio, de azt kétlem hogy a fejegységed lejátssza. Még a számítógépes programok közül sem kezeli sokmindegyik.

Csak sima CD-t tudsz belerakni. Esetleg veszel hozzá CD tárat, vagy valami külső (AUX) eszközt csatlakoztat hozzá ha van rajta ilyen lehetőség és arról nyomatod neki a zenét.

2018. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a CD-n lévő MP3-at nem ismeri fel akkor biztos hogy a DVD-n semmiféle audiofájlt nem fog felismerni. Audio CD-t tudsz csak írni. Hátránya hogy kábé 70 percnyi zenéd lesz egy lemezen.
2018. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Audio fájlt éppen úgy lehet, mint bármi mást. De a lejátszód nem fog vele boldogulni. Ha már mp3-at sem játszik, akkor DVD lemezt meg főleg nem. Hogy az az iso amit csináltál mi lehet, arra csak gyenge tippem van. De annak a lejátszása végképp reménytelen.

Ha nincs rajta audio bemenet, akkor cseréld le a cuccot.

2018. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A formátum a hiba. Keress konvertert, amelyik ismeri a .CDA formátumot. Én is szórakoztam evvel, ez volt a megoldás.
2018. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam audio CD. Nem kell ehhez konverter mert ez összes CD író program ismeri az audio CD formátumot!
2018. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!