Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a notebook mennyire éri meg?

Ez a notebook mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Ő lenne:

[link]

(azt most ne nézzük, hogy baromira elír(hat)ták, hogy mennyiről lett leakciózva XD )

Árban pont annyi, mint ez a noti, amit megvenni készülök:

[link]

(ahonnan meg akarom rendelni, ott 155 ezer)


esetleg tudnátok olyat mondani, ami 170-190 ezer, tud annyit, mint ez az utóbbi és adnak hozzá win7-et?


2010. jún. 20. 00:27
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Acernek ez alapgépe. Nem tudásra, hanem technikára. Én a helyedbe inkább core2-ben, vagy i3-ban gondolkodnék centrino helyett.
2010. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a második core2-s. csak gondolkodtam, hogy akkor már olyan kéne, amihez jár win7.
2010. jún. 20. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Asus ne vegyél, mert jönnek az alsógatyagnómok és lenyúlják a bugyidat. Előre telepített windowsos gépet ne vegyél, ugyancsak a fent említett ok miatt. Ja meg + 50 ezer, vagy még több az ára.
2010. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én személyszerint az ASUS gépet vinném, legfeljebb (és most PROart-osok figyelem!) letöltessz egy windows 7-et, Loaderrel együtt és megvan az eredeti windows-od!

Eddig 4 laptopom volt mindegyik ASUS volt és biztosan állíthatom hogy remek masinákat csinálnak! Most készülök én is újat venni és az is ASUS lesz.


Szóval szerintem megéri megvenni az ASUS-t, de végső döntés ugyis a tiéd mi csak a véleményünket írjuk le!


Üdv!

2010. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!