Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fejhallgató...

Szerintetek melyik fejhallgatót vegyem meg?

Figyelt kérdés
Itt van 2, amit kinéztem. Az ASUS-ról tudom, hogy egy nagyon jó márka, de a SENNHEISER pedig a legdrágább itt. Viszont nem nagyon értek ehhez, hogy mi éri meg jobban, csak külső alapján tudnék dönteni. Szerintetek? Légyszíves indokoljátok meg választásotok. Előre is köszönöm a válaszokat :)!

2018. júl. 6. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Természetesen a legfontosabbat, a linkeket, nem kifelejtettem. Itt vannak: [link]


[link]

2018. júl. 6. 14:04
 2/4 Telefragger válasza:
A sennheiser olcsóbb, jobban szól, de az asus tisztább hangzást ad, hisz 7.1-es. Ezek alapján ha játékra kell, az asus-t ajánlom
2018. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az ASUST javaslom ,viszont én nem a media marktól venném meg :/


De ez már a te döntésed :D


Valamint nem lebeszélés képpen ,de biztos ilyen drágát szeretnél venni ?


Mivel lehet már 10.000ft körül kapni egy nagyon jó fülhallgatót ,ami szintén ilyen tulajdonságokkal rendelkezik.

2018. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy az Asus milyen de azt tudom hogy nekem 4 termékem van a Sennheisertől és ha olyat veszel azt nem bánod meg. + A Sennheiser már akkor fejhallgatót gyártott amikor még az Asus tervben sem volt. Szerintem több szakértelmük van benne.
2018. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!