Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom normálisan...

Miért nem tudom normálisan újraindítani a gépet?

Figyelt kérdés
Gyakran amikor újra indítanám a gépet akkor megy minden rendesen csak amikor betölti a windowst és menne az asztalra egyszerűen bekékhalálozik, de csak ilyenkor kék halálozik máskor nem, és olyankor kell várni legalább 15 percet mert ha nem akkor folyamatosan ugyanezt ismétli. Én a procimat meg az alaplapomat gyanítom, mert az a legrégebbi alkatrészem. Meg ritkán olyat is csinál, hogy ugy fagy le a gépem, hogy kikapcsolódik a képernyőm, de ez elég ritka. Szerintetek proci gond? Vírus biztos nem mert van egy normális vírusirtóm.
2010. jún. 16. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni.Minden a gépbe tud kékhlált csinálni.
2010. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az alaplapod, hogy nem póposak-e a kondenzátorok. Ha azok, akkor az az oka és vehetsz új alaplapot. Lehet még akár ram vagy más videokártya is, ezek okozzák a legtöbb kékhalált.
2010. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!