Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HyperX Cloud II fejhallgató...

HyperX Cloud II fejhallgató vélemények? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 13:17
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Pontosabban ez

2018. máj. 4. 13:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert annyi a különbség a sima Cloud-tól, hogy adnak hozzá egy hangkártyát, amit kidobsz az első héten. A sima Cloud és a Takstar Pro 80 (itthon SHP-600) között pedig csak annyi a különbség, hogy a Cloud kétszer annyiba kerül egy gyenge minőségű mikrofon miatt.


Mindenesetre a többi gamer szarhoz képest elég jó ár/érték aránnyal rendelkezik.

2018. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a mikrofon fontos szerepet játszik. A Cloud mikrofonja mennyiben másabb a Cloud II-jénél? Valaming a sima Cloud 2.0, vagy jobb mint a 7.1? Kicsit kifejtenéd miért jobb a Cloud a II-nél? Mert tényleg azt akarom venni ami jobban megéri. 30 ezer forint értékben maximun.
2018. máj. 4. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondtam, a Cloud és Cloud II között csak a hozzácsapott hangkártya különbözik, ami rosszabb minőséget képvisel, mint a mai alaplapi megoldások, ezért semmi értelme nincs a CloudII-t megvenni.


Maga a Cloud II ugyanaz a stereo fejhallgató, mint a sima Cloud, csak a hozzáadott hangkártyában van a 7.1 preset, ami eltorzítja a hangzást, hogy azt hidd, hogy jobban hallasz (rosszabbul fogsz). A virtuális 7.1 hangzást szoftveresen állítjuk elő, amire különálló hangkártya nélkül is képes vagy (ilyen 7.1 surround szoftver letölthető például a razer honlapjáról is). Ez egy tipikus marketingfogás, mint az egereknél a magas DPI, szerencsére már sokan rájöttek, hogy hülyeség és a mai esportolók is 400-800 DPI preseteken játszanak, de úgy tűnik, hogy a 7.1 headset marhaság eltűnésére kell még várni egy ideig.


Ha jó minőségű mikrofont akarsz, akkor pedig különálló mikrofont tudsz nézni, vannak olyan megoldások, amiket fel lehet tapasztani a fejhallgatóra (pl ModMic).

2018. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a HyperX Cloud Revolver-rel? Arról tudsz mondani valamit?

[link]

Nem tudom ez milyen, én nem értek fejhallgatókhoz

2018. máj. 4. 17:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Már csak azért kérdem mert ugye a mikrofonon nincs semmi hangszűrő akármi, nem tudom a nevét őszinte leszek és nem tudom mennyire szűrné a hangot, mert szokott lenni háttérzaj ami kintről beszűrődik, vagy éppen a másik szobából zárt ajtónál mert jelenleg egy asztali mikrofonom van kb. 1500 Ft a Tesco-ban. Külön nem akarok nézni mikrofont egy olyan fejhallgatót akarok venni amin alapból mikrofon is van.
2018. máj. 4. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

A revolver már a Kingston saját fejlesztése, ezért a fejhallgató hangminőségét nem ismerem (a gamer review siteok pedig az 5 ezres és az 500 ezres fejhallgatóra is azt mondják, hogy "jó", tehát használhatatlan info). A mikrofonjáról rengeteg teszt van, azokat te is meg tudod hallgatni. A hangminősége hasonló a cloud szériához.


A mikrofon zajszűrése a mikrofon karakterisztikájából és az érzékenységéből adódik. A revolver mikrofonján már ránézésre megállapítható, hogy irányított karakterisztikája van. Tehát ha melletted tűrhető hangerővel beszél valaki, akkor az nem lesz felvéve.

2018. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!