Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom 4 gigára bővíteni...

Hogyan tudom 4 gigára bővíteni az 1 giga ramomat?

Figyelt kérdés
Egy barátom azt mondta, hogy csak párban lehet belerakni ramot, azaz az én esetemben 1.5 x2 gb ram kell, amilyet én még életemben nem láttam. Hogy lehet ezt megoldani?
2010. jún. 12. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nem ártana részletes infó a gépedről milyen alaplapod van milyen ram van benne meg tudod ami kell ilyenkor.

ha te olvasnál egy kérdést hogy hány éves a kapitány hogy válaszolnál rá? pfff

2010. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Laptopom van, egy Hp Compaq 615 VC281EA, nem találom milyen alaplappal, de itt van róla még infó: [link]
2010. jún. 12. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Tévedések elkerülése érdekében: nincs olyan, hogy csak párban lehet. Vehetsz egy modult is. A párban betétel a dual kezelést valósíthatja meg (ha a lap és a modul is rábólint), ezzel pedig teljesítményt növel.

Most nincs rá kapacitásom, két dolgot ellenőrizz: dualban kezel-e a lap ramot és hogy max. mennyit lehet beletenni (nem darabra, hanem méretre, kapacitásra). Utána úgyis a pénztárcád diktál, hogy egy, vagy két modul is belefér.

2010. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátod arra célzott, hogy 2x2GB RAM kell. Ami most van, azt meg eladod...
2010. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4Gb-ig lehet bővíteni, de az utolsó válaszoló "módszerével" bővítem
2010. jún. 13. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!