Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem mért nyitja ki...

A számítógépem mért nyitja ki ok nélkül a DVD-rom ot?

Figyelt kérdés
Szórakozik? Vagy éhes:)) ... Bekapcsolom és kinyílik, és ha becsukom megint kinyílik...
2010. jún. 11. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Valaki szopat.

Amúgy szerintem megvan az új helye a kávéscsészének

2010. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A valaki szopat azt jelenti jelen esetben, hogy ha kizárhatjuk a hardveres hibát (valószínűleg nincs ilyen hiba), akkor valaki bejutott a gépedbe, telepített rá egy trójai programot és távolról szórakozik veled. Régen ilyen volt pl. a Netbus és még jó néhány hasonló van már azóta. Naprakész víruskereső és tűzfal. De a legcélszerűbb az, ha keresel egy informatikus havert, mert aki kinyitja távolról a dvd lejátszódat az pontosan látja azt is, amit gépelsz. Tehát tudja, hogy feltetted ezt a kérdést és látni fogja rá a válaszokat is. Szóval keress egy hozzáértő havert szerintem, mert ez személyes beavatkozást igényel.


A hardveres hibát egy cseredvd lejátszóval és csere kábellel tudod kizárni.

2010. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sűrűn csinálja vagy csak néha? Mennyi idős a Rom? Nekem 7 év után, (elég sokat használtam) beragadt a gomb és ki be csukta magától, aminek köszönhetően kb egy hét alatt bemondta az unalmast, és onnantól kezdve többet nem nyílt ki.
2010. jún. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az segít ha újratelepítem a windowst?
2010. jún. 12. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az segít ha újratelepítem a windowst?"


Természetesen igen (amennyiben nem hardveres oka van).

De mindenképpen a telepítés után először minden Windows frissítést tegyél fel rá, valamint Comodo Personal Firewall-t és valamilyen normális (nem feltört!) vírusírtót.

2010. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!