Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatika kozepszintu...

Informatika kozepszintu erettsegi?

Figyelt kérdés

Kellett egy 5. tantargy, semmi jelentosege nincs a jegynek, igy a 2-essel is megelegszem belole, masik valasztas a foci lehetett volna de abbol sik hulye vagyok, infobol meg szinvonalas oktatast kaptunk meg 9-10.ben es nagyon jol kodoltam stb, de mara sokat felejtettem, ezert felek, hogy elhasalok..

Mivel nagyon megkell huznom a tori es a magyar erettsegim, ezert majd csak az azok utani 1 hetben tudok elkezdeni keszulni a 17.-en levo irasbelire. Eleg lesz az az ido szerintetek? Tenyleg csak a 2-es kell, emelt angolt es/vagy torit magyart viszek tovabb es osztottam szoroztam mar ezerszer, csak duplazni tudok majd a rossz jegyek es a magad szazaleku elorehozott angol erettsegi miatt. Neha ugy erzem siman menni fog, maskor meg, hogy semmit nem fogok tudni. Foleg a szobelitol felek. 80 tetelem van toribol, irodalmbol, nyelvtanbol osszesen. Mar a nagy reszuket kidolgoztam, de az infoba meg nem kezdtem bele es vannak benne eleg meredek temak.


2018. ápr. 1. 15:45
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én 5 évfolyamos tagozatra jártam, 9-10.-be volt csak infóm. Érettségire még is azt választottam, és EGYETLEN felkészítő órára sem mentem be. A szóbeli tételeket kettő nappal a szóbeli előtt bogarásztam össze a netről, és meg sem találtam mindet, így úgy voltam vele, hogy vagy sikerül belehúznom, vagy nem. Sikerült.

A word-ot azt hiszem hibátlanra megcsináltam az "írásbeli?" vagy gyakorlati vizsgán vagy minek hívják azt infóból :D Aztán utána lehet nézni, mert egyik évben html a másik évben power point van, ez mindig cserélődik. Nekem pont a html volt, ami nehezebb de azt is megcsinálgattam, néztem a netről kódokat otthon, mert tudtam, hogy ez az év html év lesz. A táblázatra kaptam 1 pontot mert elmentettem :D Az adatbázist meg se néztem. Bár ennek olyan okai is vannak, hogy egy irdatlanul büdös gyereket ültettek mellém a vizsgán, és egyszerűen már rosszul voltam tőle, szóval úgy voltam vele, hogy édes mindegy hányas lesz csak szabaduljak. A szóbelin makogtam pár szót a mappákról, végül hármas lett. Szóval az info tényleg szinte nulla készüléssel elintézhető.

2018. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az infóérettségi az túró. Bár én még a régi rendszerben érettségiztem, de pár éve fősuli miatt csináltam egy emelt infót. Rettenetesen primitív kérdések vannak szóbelin, de az átlag még azt is eltolja, pl. egyik vizsgázó mellettem még évtizedre se tudta belőni a számítógép generációkat.

Gyakorlatin meg word/excel alap dolgokat kell csinálni, középszinten programozás sincs, de abból is marha egyszerű dolgokat adnak. Simán elég az idő.

2018. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!