Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonom kék halált kapott....

A telefonom kék halált kapott. Lehet tenni valamit, vagy szervíz?

Figyelt kérdés
Sony Xperia M4 Aqua a készülékem,androidja 6.0.1-re frissítve. Értesített, hogy frissítsem a Gmail-t, mert elavult, így megtettem. Anya mondta, hogy egy furcsasága va: újra kell indítani a telefont, hogy feltelepüljön a frissítés. Hát,nem volt mit tenni, újraindítottam. Kikapcsolni még simán kikapcsolt, de bekapcsolás helyett kék halál. Lehet vírus? Mit tudnék tenni? Komoly válaszokat kérek.

2018. ápr. 1. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kék halál csak Windowson van.
2018. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gmail-frissités? KAMU, virus. Nálam megfogta az Eset.
2018. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig komoly. Bekapcsolom, kék kijelző, és csak a kényszer leállítás segít, ugyanis a rendes kikapcsológombra nem reagál. Én is gyakran ellenőrzöm, gyárilag rajta van az AVG, semmi vírust nem talál. És mégis. Vagy a vírusirtó egy kalap trágya, vagy valami lefogja.
2018. ápr. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!