Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv A Cisco AMP for Endpoinnts...

Üdv A Cisco AMP for Endpoinnts Connector - ami folyamatosan fut a gépemen - amikor szkennelni kezdek állandóan felfuttatja a CPU használatot 100 %-ra és totál belassítja a szkennelést. Mi az oka?

Figyelt kérdés
HP EliteBook 2540p core i7 2,13 GHz 125 G SSD, 8G RAM, Win 10 van a gépen, és USB-n szkennelek, EPSON SX510W.

#Cisco #Connector #Endpoints
2018. febr. 22. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
És akkor mért nem szeded le?
2018. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet.

És megmondanád, hogyan?

2018. febr. 26. 13:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget mindenkinek aki kutyába sem vett, és kényszerített, hogy magam találják megoldást.

Immunet uninstall.

Probléma kuka.

2018. márc. 4. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok akik nem kommenteltek jól tették. Ha nem vagy képes a googlet használni akkor így jártál. Nem nekem van problémám a géppel hanem neked, de keresgélés helyett egyből ide írtál. Február óta kb 95 alkalmommal telepíthetted volna újra a komplett gépet ahelyett hogy várod a csodát hogy más megoldja helyetted
2018. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyszer valaki - akit mellesleg Albert Einsteinnek hívtak - azt mondta, hogy "úgy látom, hogy csupán két végtelennek tekinthető valami vesz körül minket, az egyik a világegyetem, a másik az emberi ostobaság". Majd rövid gondolkodás után hozzátette "Bár az előbbiben nem vagyok teljesen biztos...."

Nos... a kérdésemet február 22-én tettem fel, majd március 4-én jeleztem, hogy a problémát magam oldottam meg. Aztán május 25-én jött a már említett ostoba ember okoskodni...

2018. máj. 26. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!