Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Modellezés (blender)?

Modellezés (blender)?

Figyelt kérdés

sziasztok lenne egy pár kérdésem

1 jelenleg Blenderben szoktam kocsikat meg egyéb tárgyakat (de főképpen kocsikat) modellezni és hogyha mondjuk elvégzem az egyetemet és munkát keresnék meg fordulna a fejemben hogy nem e akarok pl játékokhoz modelleket csinálni de akkor jön a kérdés hogy hol? Magyarországon és a kérdés hogy van e értelme itton ezzel foglalatoskodni? lesz e rá kereslet ?


2010. jún. 7. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Blenderben nem fogsz tudni játékokhoz dolgozni. Állj át 3D Studio MAX-ra (3DS MAX,...).


Én jelenleg GTA-hoz csinálgatok cuccokat (saját autót még nem tettem bele, konvertálásokat is a felénél megunom általában), így ismerek jónéhány srácot, aki ilyennel foglalkozik. Salim Ljabli neve nem tudom, mond-e valamit, ő most kezdett pénzért dolgozni.


Hosszas lenne ide leírni az egészet, dobj egy MSN-címet, és ott mesélek, ha érdekel.

2010. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok köszi msn-t nem használok meg nincs is
2010. jún. 8. 14:50
 3/3 A kérdező kommentje:
ja illetve mi alapján dolgozol szóval hogy van e leírás vagy valami ha mondjuk a változatosság kedvéért kocsit szeretnék csinálni?
2010. jún. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!