Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zene megosztás és bevételszerzés?

Zene megosztás és bevételszerzés?

Figyelt kérdés

Néha szoktam dobolni és felveszem a hangot és van már néhány órányi belőle.


Ezt szeretném megosztani valahol, de úgy hogy ha lehetne belőle némi bevétel akkor miért ne.


/ Alapból tudom hogy erre jó hely a YouTube, de nem akarom videózni és a meglévő hanganyagból videót csinálni is macerás szóval ezzel nem akarok pepecselni.


/ Hallottam hogy ott van a [link] is,

de egyre több a hír arról hogy az oldal csak küszködik a fennmaradásért és talán még meglesz 10 év múlva is de akár az is lehet hogy már egy hónap múlva sem, szóval nem éri meg feltenni oda mindent, plusz nincs is bevételszerzési lehetőség.


/ Spotify jó lenne, de oda meg csak olyan töltheti fel a zenéjét aki profi, én meg olyan messze állok egy hivatalos CD kiadásától mint a a PLUTO a földtől szóval nem opció ez sem.


-

Szóval olyan megoldást keresnék ahol zenét lehet megosztani, van esély bevételszerzésre és elég stabil is, szóval nem ma/holnap fog megszűnni.


TudomTudom, ne várjak itt milliós bevételt, nem is várok, de ha lehet akkor miért ne próbáljam meg, ha évente 100HUF jön be akkor annyi, csak meg akarom próbálni, elvégre ki tudja, meg persze ha meg aki nem vesz lottószelvényt az ne csodálja hogy egy találata sincs :D


2018. febr. 12. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy pár ilyen oldal:

[link]

[link]

2018. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!