Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy s6-ban aksi...

Samsung galaxy s6-ban aksi csere után?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég volt két év, öt hónapos a telóm, ilyen 84 százalékig töltötte már csak fel, meg órák hosszat írt ki, elvittem kicseréltetni az aksit. Ma van nyolc napja, de észrevettem, hogy gyors töltés ide vagy oda órák hosszat ír ki meg reggel semmit nem töltött fél óra alatt, ezt a melóhelyen vettem észre. Lehet, hogy gyári hibás az új aksi? Mennyi idő is a gyors töltés? Vissza akarom vinni. Voltatok már így?
2018. febr. 9. 15:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Voltam azon a héten, csak leírom, hogy mi volt hogy tanuljatok belőle. A kábele a töltőmnek a végén a négy fogból kitört a két belső. Aki nem tudná azt hiszem a két szélső felelős a töltésért a két belső meg az adatátvitelért. Nekem az volt kitörve ami nem a töltésért felelős de mégis ez volt az oka mert kicserélve a zsinórt, gyorsabban tölt. Tehát nem aksi hiba volt.
2018. márc. 4. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!