Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen általatok ismert...

Milyen általatok ismert ebook-ot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csapatnak szeretnék összeszedni pár ebookot, tanulási célzattal gyűjteménybe szedni. A csapat profilját tekintve játékfejlesztéssel foglalkozunk, mindenkinek meg van a maga tudása, de bármikor jól jöhet egy kis tudás bővítés, ehhez szeretnék egy kis támogatást nyújtani.

Lehetőleg kezdőknek jól érthető legyen és naprakész dolgokat tartalmazzon. Magyar nyelvűekre gondoltam elsősorban (németesek és azok számára akik kevésbé jártasak a szakmai angolban).


Mivel én főleg suliban, munkahelyen, továbbképzéseken, leírásokból, tutorial sorozatokból, videókból tanultam, így ebookokat kevésbé ismerek, amiket meg olvastam több évesek és hátha ismertek frissebb, naprakészebb, vagy csak jobb ebookot. Én a "Tanuljuk meg 24 óra alatt" sorozatot szerettem/szeretem, de annál vannak naprakészebbek is, persze alapozásnak jók lehetnek.


Témakörök:

CSS3 és HTML5

Javascript

(Ha esetleg PHP-ból ismertek jót, azt is ajánlhatjátok, vagy akár keretrendszerekről ebookot)

MySQL (vagy csak adatbázis ismeretek kezdőknek)

C#

Python

Arduino


Meg bármi hasznos ebookot megköszönök, pl mesterséges intelligencia, algoritmusok, anatómiai ismeretek amelyeket tudunk alkalmazni fejlesztés közben.

A cél, hogy a csapattagok hozzáférjenek olyan ebookokhoz amelyek alapozásnak, kezdésnek megteszik az adott területről.


Köszönöm.


UI:

Nem lustaságból nem keresek, hanem mások által ismert és ajánlott könyveket szeretnék, ismerek én is néhányat, de ha kapok jobb ajánlást, akkor inkább azt tenném be a gyűjteménybe. Nincs időm több száz ebookot elolvasni, hogy kiválasszam a megfelelőt.



2018. febr. 8. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!