Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy tablet...

Mennyibe kerül egy tablet szervízelése?

Figyelt kérdés
Egy wayteq xtab-79qci készülékem van, amivel az a probléma, hogy csak töltőre csatlakoztatva működik. Amikor olyanja van, töltődik pár százalékot (eddig a rekord 20%), de aztán pár másodperc után le is merül. Néha töltés közben a csatlakozónál vinnyog mint egy b*zi szúnyog, ebből gondolom én, hogy talán az érintkezéssel van a baj (bár attól még egyből lemerül). Nyilván nem szeretném egy új tablet árát rákölteni, de fogalmam sincs, hogy mennyiért javítanák meg, még megbecsülni sem tudom. Tudnátok segíteni?

2018. febr. 7. 21:21
 1/1 anonim válasza:

Lehet hogy töltő-IC rossz, de lehet hogy az aksival van valami.

10-15 ezerre saccolnám maximum. De tényleg, szerintem ez egy nagyon maximum érték, lehet hogy töredéke.

Én azt mondom vidd el, nézesd meg, az a biztos.

2018. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!