Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiválasztani,...

Miért nem tudom kiválasztani, hogy melyik oprendszer bootoljon be?

Figyelt kérdés
Feltettem egy zsír új gépre egy friss 32 bites magyar xp verziót 10 GB-os partícióra. Szépen el is indult, feltettem rá a szükséges dolgokat. Ezután egy másik, 40 GB-osra feltelepítettem egy 64 bites angol (msdn-es) win7-et. Ezután szépen beállítottam ezen is a dolgokat, viszont az xp-m teljesen elveszett, nem tudok belépni, mert bootolás előtt nem ajánlja fel a választási lehetőséget, hanem automatikusan a win7-et indítja. Ennek mi lehet az oka, és hogyan lehet orvosolni? Eddig ha több oprendszerem volt, mindig szépen felajánlotta, hogy melyiket indítsam..
2010. jún. 7. 00:10
 1/2 PapaJoe ***** válasza:
100%

Rendszer>rendszer tulajdonságai-ittkatt a "speciális"fülre

megjelenik:"indítás és helyreállítás"katta "beállítások" gombra.Lista megjelenítése-ide tedd be a pipát és állítsd be az időt!

Mindkét rendszernél így működik !

2010. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lilaparduc válasza:
Ugyanez a problémám.. De nekem nincs ott a Windows XP a választási lehetőségek között ahol pipálni kell... (feljebb) Mitcsináljak? :S
2012. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!