Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi alapján döntsek? XP vagy...

Mi alapján döntsek? XP vagy Windows 7?

Figyelt kérdés

Hivatalos operációs rendszert szeretnék tenni a gépre.Eddig xp-t használtam és elégedett vagyok vele.Sokat olvastam már a win 7-ről,jót is meg rosszat is.De nem tudom eldönteni melyik verziót választjam.Vagy maradjak az XP-nél.De nem tudom meddig fog menni,meddig foglalkozik vele a Microsoft.Egyáltalán érdemes-e megvenni vgy inkább már a win 7-et.A linux meg a többi nem érdekel!!!

Win párti vagyok,szeretném ha hozzáértő válaszokat adnátok.És nem "mert nekem ez van" tipusút.


2010. jún. 6. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha modernebb géped van akkor egy windows 7 home premium szerintem elég rá.
2010. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az XP támogatása megszűnik 2012-től, tehát most még használhatod egy darabig, de előbb-utóbb át kell váltani egy modernebb változatra.

Ha nagyon régi géped van (mint az én 486-osom :), maradj az XP-nél, újabb gép esetén inkább válts, az XP már elavult.

2010. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan már be is szüntette a Microsoft az XP támogatását. (vagy most nyáron állnak le, nem tudom pontosan) Nem fejleszt rá senki, semmit. Se programot, se drivert, se játékot. Így teljesen értelmetlen dolog XP-t vásárolni. Tudom, ebben nincs sok szakmaiság, ez csak a logika. :)) Amúgy nekem a Hetes gyorsabb és stabilabb mint régen az XP volt, pedig a gépem sem olyan jajde modern. Mindenesetre a ram-ot azért megkívánja, tehát 2 giga alatt ne nagyon vágj bele, ha jó és gyors rendszert akarsz.
2010. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gápem:Intel(R)Core(TM)2Quad CPU Q6600 2.40 GHz 3.00GB RAM
2010. jún. 6. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Elég jó lesz, egy 32 bites Ultimate-hoz. :)
2010. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal Windows 7. :)
2010. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!!!
2010. jún. 6. 10:15
 8/8 anonim válasza:
Nekem Windows 7-sem van. Nagyon profi stabil és sokkal gyorsabb mint az XP még a vistánál is. És amint hallom jön a világvége mert leállítják az Xp fejlesztését :D
2010. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!