Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen adattárolót használjak...

Milyen adattárolót használjak 2018-ban sok adatnak? Ti milyen adattárolókat használtok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják már elavult a CD, DVD, BLU-RAY lemezek. Pedig van olyan DVD lemez aminek 1000 évig van élettartama, és nyugodtan alhatunk, csak drágábba kerül mint egy sima DVD lemez. Van olyan DVD lemez is ami 100 évig meg őrzi az adatokat.


Egy SSD, Pendrive, SD kártya se jó adattárolásra hamar meg adják magukat. HDD az jó sók adattárolásra, de az se bírja ki 1000 évig.

A felhő meg nem nagyon jó sok adattárolásra sokáig töltene fel, meg feltörik stb, hallodtam már róla most tonnában sók hiba van a felhő tárhelyekkel, sók hakker támadás.


Filmeket tárolóm 2 db külső HDD-n és egy belső HDD-n. Zenéket meg CD lemezen, de már CD lemezem el fogyott, így maradt még 2 db DVD lemezem amit még zenéket és képeket tárolók, de hamarosan be telik és más adattárolóra kell mentsek, csak nem tudom melyikre.


Sók zenének nem elég az SD kártya se Pendrive se felhő kevés fér rá ingyen vagy olcsón.

De sók képeknek elég a felhő is mert azt hamar feltölti.


Csak nem tudom melyik felhőtárhelyet használjam sók képnek ingyen.


Ti milyen tárhelyet ajánlotok 10-15-50 giga ingyenes tárhelyet?



2018. jan. 21. 15:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
# 6: A OneDrive biztonságos?
2018. jan. 21. 18:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a Degoo-t se, de biztos találsz róla infót fórumokon. Amiket ismerek és biztonságosak azok:

Google Drive

OneDrive

DropBox

Mega

2018. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Írhattok még.
2018. jan. 22. 15:25
 14/14 anonim ***** válasza:

1. Google Képek (végtelen mennyiséget feltölthetsz,de csökkentik a méretét egy szintig).

2. Strapa DVD lemezek kimondottan archiválásra,annak aki úgy érzi elél 1000 évig és még lesz technológia,ami visszaolvassa a tartalmát.

3. A legfontosabb képeket kinyomtatni (1-2-300 éveket azok is kibírnak,ha vigyáznak rájuk).


Lehet,hogy sok opciót kihagytam,de majd szólj rám 500 év múlva mit hagytam el!!! ;)

2018. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!