Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek van realitás...

Szerintetek van realitás arra, hogy két hónap alatt felkészüljek infó érettségire (középszint)?

Figyelt kérdés
Tizenegyedikes vagyok és jövőre szeretnék ősszel előrehozott érettségit csinálni. Eddig úgy volt, hogy a választott tantárgyam a fizika lesz, de aztán nem nagyon jött be emeltszintű előkészítőn, így le is adom jövőre. Szóval most úgy döntöttem, hogy megpróbálom az infó közepet hátha sikerül, csak nem tudom mennyi esélyem van erre. Tanultunk kilencedikbe egy évet infót és hát nyilvánvalóan az édeskevés lesz, így gondoltam eljárok valami különtanárhoz. Csak hát nem tudom, hogy ez a két hónap nyáriszünet elég lesz e ennyi ismeret elsajátításához. Amugy használom rendszeresen a gépet, meg az internetet is, de elképzelhető, hogy az elejétől át kéne futni a dolgokat. Szóval szerintetek van esélyem egy 80% fölötti érettségire?
2010. jún. 4. 20:22
 1/4 anonim válasza:
van. hajrá! :)
2010. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 czibles ***** válasza:

októberben vannak az őszi érettségik, tehát kb 4 hónapod van. (szeptember elejéig kell jelentkezni)

meg lehet csinálni, de ha komolyan gondolod, akkor nem sok szabadidőd lesz nyáron.

2010. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, nyilván a nyaram rámegy majd egy kicsit. De szerintem szervezés kérdése az egész....úgy tűnik nem nagyon megyünk nyaralni a családdal max haverokkal 1 hétre, szóval rá fogok érni:D És még heti 1-2 különóra nem is olyan durva szerintem:-) (+ a gyakorlások)
2010. jún. 4. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni könnyen, gyakorlás kérdése az egész, ha sokat foglalkozol vele 1 hónap alatt is simán meglehet, egyedül az Access nehéz, többi nem
2010. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!