Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steve Jobs a jövőbe lát, vagy...

Steve Jobs a jövőbe lát, vagy elgurult a gyógyszere?

Figyelt kérdés

A vele készített interjú során Steve Jobs határozottan kijelentette, a PC-korszaknak örökre vége, a személyi számítógépek helyét át fogják venni más eszközök mint amilyen például az iPad is.


Szerinted?


2010. jún. 4. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Hát az szent, hogy elgurult neki.iPad hamarabb vége lesz mint a PC-nek.
2010. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet, hogy nagy izgalmában fordítva vette be, mikor megtudta, hogy megelőzték a Microsoftot a tőzsdén.
2010. jún. 4. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A PC felesleges dolog. Nem használják ki az emberek az erőforrásait, nem gazdaságos, nem egy fenntartható eszköz. Aki kihasználja, az is csak játszik rajta, igazán már semmi gyakorlati haszna nincsen annak, hogy veszel egy nagy zajos dobozt, meg egy monitort, billentyűzetet, egeret, meg sok szart mellé. Az operációs rendszerek átláthatatlanok, habár egyre felhasználóbarátabbak, de lássuk be, az emberek 99%-ának megint csak nincs szüksége a hatékony, célra törő munka elvégzésére, hogy a dolgok mögé lásson. A céltudatos, munkavégző embereknek a szabadság, csak akadály és korlát. Az emberek 99%-ának kell egy kompakt gép amin a mindennapi dolgait el tudja végezni anélkül, hogy 10 kábel állna ki belőle, drivereket, szoftvereket kelljen rá telepítgetni. Haszontalan és elavult dolog. Steve Jobs nem őrült, nem gurultak el a gyógyszerei, csak magáévá teszi azt, ami egyébként is nyilvánvaló.
2010. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Te el tudod képzelni, hogy mondjuk irodai környezetben Gizike, a műkörmös titkárnő ilyet használjon? Mert én nem
2010. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol mondtam én azt, hogy minden területen fel kell váltódnia? Egyébként sem mondtam, hogy a fizikai billentyűzet hasztalan, azt csak példaként lehetett belevenni abba amit mondtam, mint PC periféria. És persze az emberek 99%-ra utaltam, nem célzottan a titkárnőkre. A speciális területeken, hozzácsatolnak egy billentyűzetet és kész is. Az újságíróknak is kell a klaviatúra nyilván. De nem is ezen van a hangsúly, nem is értem nagyon a kérdésedet.
2010. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak arra akartam célozni, hogy az otthoni PC-k a pc piac csak egy tört része, nem csak ennyiben kell gondolkodni. Az irodai PC/workstationöket, amit példának is hoztam fel sosem fogja leváltani egy ilyen kütyü, ergo a PC nem fog kihalni mostanában
2010. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
R.I.P Steve Jobs :(
2011. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nyugodj békében Steve Jobs :'(
2011. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!