Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letiltani a BITS...

Hogyan tudom letiltani a BITS szolgáltatást win 10 nél?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán kaptam egy frissítést a Windowstól, melyet egyébként nem látni a frissítések között, azóta a rendszer újra indítása alkalmával elindul ez az alkalmazás, mely megnyit 300- nál is több folyamatot!!!+ egy rakat parancssor jelenik majd tünik el....

Nélkülözhető ez a szolgáltatás?

Van esetleg, olyan megoldás ami nem érinti a személyes fájljaimat? jelenleg nem tudom, hogy egyáltalán miért indul el 3-4 száz folyamat és miért nem áll le.


2018. jan. 6. 08:48
 1/1 A kérdező kommentje:

Megoldva!


Manuális módja: rendszer>speciális rendszer beállítások>speciális>beállítások>adatvégrehajtás megakadályozása>az összes programnál és szolgáltatásnál>alkalmaz>ok>ujrainditás


De ezzel nem a hibát oldjuk meg csk azt, hogy elinduljon a folyamat és lefagyjon a gép...

Eredetileg ez egy wírus vagy egy olyan stolgáltatás, melytől meghal a gép, legalábbis nekem...

Letöltöttem az malware 3.3.1. verziót és valóban talált virusokat, fertőzött rendszerfájlókat, alkalmazásokat, mappákat, kiterjesztéseket stb. melyeknek ugyan ez volt a nevük(bits)...

karanténba rakott kb 2000 elemet!!!

Azóta folyamatosan blokkol mindent ami kicsit is hasonló vagy műveletet a kar elindítani.

A windows frissítéssel érkezett, hogy hogyan nem tudom, de az biztos, hogy addig ilyen problémám nem volt sosem.

Valami windows alkalmazás frissítés ez volt a neve és jól összekuszált mindent.


nekem ez segített, ja és miután lefutott a viruskeresés és a törlés visszakapcsoltam a manuálisan kikapcsolt adatátviteli szolgáltatást.


Talán valakinek tudok segíteni, ha elolvassátok.

2018. jan. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!