Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem működik a jobboldali...

Mért nem működik a jobboldali egérgomb? (lécci help)

Figyelt kérdés
Tudjátok van olyan , hogy kattintasz a jobboldali gombal és rámész arra ,hogy pl kép mentése másként . Na nekem ez nem működik vele . Mit csinálhatnék ?
2010. jún. 4. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyeltalán nem működik sehol, akkor lehet, elromlott az egér.
2010. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szét kéne ezt bontani,mert így kicsit zagyva.

Nem működik az egereden a jobb oldali gomb ? Vagy : működik a jobb egér gomb csak hiába kattintasz nem jön föl az ablak ?

2010. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha elakarok menteni egy képet nem engedi , mármint ha kattintok a jobb gombal ott nem tudok választani mert eltűnik a kurzor . vagy hhhúúú na értitek...
2010. jún. 4. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:

speciel nekem még mindig nem érthető

Ha jobb egérrel kattintasz följön az ablak és azon belül már nem lehet bal egérrel kattintani ?

2010. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én szerintem sejtem mi a gond:) Szerintem működik a jobb gomb is, csak ha gondolom neten le akar menteni egy képet, akkor jobb klikkel nem történik semmi. Nekem is szokott ilyet. Én arra fogom, hogy gyenge a gépem:D
2010. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz az egered bal gombja, de az is lehet, hogy az adott weblapon le van tiltva egy javascripttel a jobb egérgombos kattintás.
2010. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!