Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem van egy több mint 2...

Nekem van egy több mint 2 éves laptopom és eredeti op rendszert adtak hozzá, és ezt bármikor újra lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Még eddig sose volt újra telepítve mert jól működik. De ha egyszer majd úgy alakul hogy újra kell rakni akkor az eredeti win 10-emet újra fel fogom tudni majd telepíteni vagy szereznem kell másikat?? Mert nem cd formájában adták hozzá az op rendszert hanem mikor megjött a gép csak úgy ott volt és csak telepíteni kellett. Ti értitek am hogy van ez?? Elmagyaráznátok??

2017. dec. 31. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Win10-ben van olyan hogy újratelepíti magát.


[link]

2017. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi ezt nem tudtam.
2017. dec. 31. 12:30
 3/5 anonim válasza:
Jóestét . Elnézést a zavarásért de lenne egy kérdésem . Van egy lenovo z51-70-es laptopom amin eredeti windows 10 operációs rendszer van és rá mentem a gyári beállítások visszaállításába es a gépem mar 3 órája 46 %-on van . Mit lehet ilyenkor tenni ? Megtudom ezt valahogy szakítani vagy valahogy újratelepíteni ?
2018. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a microsoft oldalán az eredeti windows 10 edböl tudsz telepitöt csinálni pendrivra és igy bármikor ujra tudod telepiteni a pendrival az eredeti windowsodat tisztán és ugy már jo lesz, erre nem rég jöttem rá.
2018. máj. 11. 16:54
 5/5 A kérdező kommentje:
gyári beállitások visszaállitása az hülyeség, sose sül ki belöle semmi jó. tisztán kell ujrarakni.
2018. máj. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!