Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az írásvédelmet...

Hogyan tudom az írásvédelmet hatástalanítani?

Figyelt kérdés
Van egy mappa amit szeretnék törölni, de a gép nem engedi. Próbáltam kikapcsolni az írásvédelmet az adott mappában, de újra visszaáll, és emiatt nem tudom azt törölni, azt írja ki, hogy hozzáférés letiltva, ill. hogy ellenőrizzem hogy nincs-e használatban a file, vagy nem írásvédett-e. aztán ha megnyitom, van még egy almappája. Próbáltam ott kiszedni az írásvédelmet, és aztán törölni, de ott meg azt írja ki, hogy nem törölhető, mivel másik személy vagy program használja. Pedig minden zárva van. Végeztem speciális víruskereséssel direkt ezekre a mappákra, de nem talált fertőzött file-t. Ilyenkor mi van? Hogyan törölhetném ki?
2010. jún. 3. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nincs tele a lemezem sem, a lomtár pedig üres, tehát ezek nem lehetnek okozói.
2010. jún. 3. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd az Unlocker nevű ingyenes programot, miután elindítottad törölj ugyanúgy, mint rendesen, azonban ha ilyen hiba van, hogy nem törölhető, azonnal felhoz egy ablakot, melyben leírja, hogy mely program(ok) használják, illetve fel lehet alóla függeszteni, végső esetben, ha nem tud mit csinálni, akkor pedig felajánlja, hogy újraindításkor törli, nagyon hasznos ki program.
2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, meglepett ez a program, nagyon hasznos.
2010. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg bevált! Ezer köszönet a tippért!
2010. jún. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!