Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rainbow Six Siege: Starter...

Bloodyeye kérdése:

Rainbow Six Siege: Starter Edition és a Tom Clancy's Rainbow Six Siege között mennyi vagy mik a külömbségek?

Figyelt kérdés
Steamen szeretném megvenni és az első 20 eur a második 40 eur és nem tudom mennyivel több a 40eur-os . Erre lennék kíváncsi remélem valaki tudja a választ.

2017. dec. 15. 10:03
 1/6 Captain Logic ***** válasza:
Néhány cucc unlockolva van, ennyi.
2017. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azé kerül 2szer annyiba? és azokat énis feltom oldani?
2017. dec. 15. 10:52
 3/6 Captain Logic ***** válasza:
Igen, mindent.
2017. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A normálban a kezdő operátorok ára 500-2000 közötti, starterben pedig minden kezdő 12500 -ba kerül, tehát jóval több idő feloldani őket.


Meccsenként átlagosan 250 körüli renown -t (pénzt) kapsz.

2017. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illetve minden DLC-s operátor 25000-be kerül, ez viszont nem tér el starter és normál között.
2017. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igaz van már egy ilyen kérdés, de bemásolom neked a válaszomat.


A STARTER edition teljes játék mint a STANDARD edition viszont a STARTER editionban (kiemelés céljából használtam magybetűket, nem kiabálok):


- Slower unlocking of the remaining 16 Original Operators (GIGN, SAS, GSG9, SPETSNAZ, FBI):

12,500 Renown or 300 R6 Credits to unlock 1 Operator

Approx. 15 hours to unlock 1 operator using in-game Renown


- Instant Unlock:

2 random Operators from a pool of the most intuitive Operators at entry level: Rook, Sledge, Ash, Fuze, Mute, and Smoke.

600 R6 Credits to spend on either additional Operators (recommended) or other additional content


Kb. ennyi a különbség.

Ezeket összegezve csak ha nagyon nem tudod megvenni a simát akkor vedd a starter.

(De én nem bátorítanálak a starter editionra mert meg fogod bánni)


Remélem tudsz angolul. Igazából ez annyi, hogy neked nem 500-2000 renown lesz egy sima operátor hanem 12500, illetve ezeket 15 óránként tudod feloldani renownért. Ezen kívül mikor elkezded a játékot kapsz 2 random operátort a nem dlc-sek közül, illetve kapsz még 600 r6 creditet (csak igazi pénzért lehetne venni de te kapsz ingyen), amit elkölthetsz 2 sima vvagy 1 dlc operátorra. A dlc operátor mint mindenki másnak 25000renown lesz.


Remélem segítettem!

2017. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!