Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a számítógépemnek?...

Mi a baja a számítógépemnek? Segítség kérlek! PLS.

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Az a problémám, hogy amikor bekapcsolom a számítógépemet, a Windows betöltésénel befagy...tehát nem jön be az asztal, semmi...már fél órája nyomogatom az újraindító gombot, de nem ér semmit, nem tudom mi lehet ez:(

Nem vagyok szgép zseni, csökkentett módban beléptem, töröltem ki pár dolgot de semmi:(

Nem tudom közrejátszik-e az, hogy elég sokszor volt csíkos a kép, tehát amikor néztem egy képet, foltos, csíkos volt...

Segítsen vki, aki nagyon ért a szgépekhez, mert én nagyon nem értem:)

Köszönöm:)


2010. jún. 2. 13:22
 1/3 anonim válasza:
szerintem valami hardver hiba lesz! videokártyára tippelek
2010. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látatlanba, távolról, ehhez nem csak szakértőnek kellene lenni, hanem látnoknak, aki még a számítástechnikához is ért. :|


HW hiba nem túl valószínű, bár nem is kizárt, driverek már sokkal inkább. Kinéz neki egy teljes windóZZZ újratelepítés.

2010. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ajjajj:D

igen tudom így láttalanból nem lehet megmondani, de gondoltam hátha olyan hiba, ami gyakori...:)

akkor lehet jobb ha szerelőt hívok:)

köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 2. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!