Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Osztálytársam azt mondta,...

Osztálytársam azt mondta, hogy akinek tudja az IP címét annak tud vírust küldeni a gépére. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Az én IP címemet nem tudja és másét sem,de azért engem érdekel,hogyha tudná akkor tényleg ilyen egyszerűen küldene vírust ha akarna? Hogyan?
2010. jún. 1. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet..., de hogy tud, az felettébb nagyképű kijelentés.
2010. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
felejtős a dolog:))
2010. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha az osztálytársad, akkor szerintem csak nagypofájúskodni akart, hogy ő mekkora hacker... Egyébként mért ne tudna vírust küldeni..? Ez egy emeletes baromság... Elég a freemail-t tudni és megy a vírus XD
2010. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
IP-d által akár a számítógépedbe is be tud jutni... A program nevét itt nem említeném, de nem egy rettentő bonyolult művelet...
2010. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nini, még egy hecc-ker! :)
2010. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akinek tudja az e-mail címét, annak tud küldeni vírus az e-mail címére. És bízik abban, hogy olyan buták vagytok, hogy meg is nyitjátok :) Lehet, hogy ismer titeket???
2010. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
IP által számítógépbe bejutni? Légyszives írjátok le a program nevét, mert igaz,hogy nem tudom mások ip-jét,de azért érdekel. Ha ide nem akarjátok leírni akkor privát emailbe. Nektek csak 1-2perc lenne,de én okosodnék XD
2010. jún. 1. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:

arra a progira én is kiváncsi lennék:))

nem mintha nekem kárt okozna egy virus, mert linuxom van...:DDD

2010. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ugye vannak a legális programok amikkel más gépére az ő beleegyezésével lehet bejutni és esetleg segíteni neki, ha valami nem jó a gépén... Ilyen például a TiemViever ( [link] ...

Van olyan is ami kevésbé legális és nem is kér beleegyezést senkitől ... Ez például a Putty nevű program (ezt nem linkelném)

Mielőtt bárki hívja az InterPool-t és hackernek titulálna és nem egy használati utasítást írtam csak 2 programnevet..

2010. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne PuTTY illegális? "Csak" egy terminál emulátor,ami használható ssh, telnet, rlogin kliensként.

Kétségkívül jó szerszám...:)

2010. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!