Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket telepítse...

Markosz1098 kérdése:

Szerintetek melyiket telepítsem fel a gépemre win 8.1 vagy win 10? (64bit) tulajdonsagok: duplamagos proci 3400Mhz 4gb ram 512 vidokartya 160gb sata előre is khösz a válaszokat!

Figyelt kérdés

#RAM #Windows 8.1 #Dupla proci
2017. dec. 1. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Win 8.1 el jobban jársz szvsz. Én mind a kettőt próbáltam már.
2017. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tetszés kérdése.

Nálam 1 hétnél tovább nem volt fent a gépen a Win 10, elég nagy szégyen hogy jó pár év eltelt és még mindig nem tudom mire váltsam a 7-t.(bár eddig nem volt olyan dolog ami miatt a 10 szükséges volt)

A 8.1 egy fokkal jobb, szabályozható a frissítés és nincs tele mindenféle bloatware-rel.

2017. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebbi hardvereken a 8.1 jobban fut. Az én gépemen is ez az eset. Csak a Defendert szoktam letiltani, és néhány beállítás a gyorsabb futáshoz.

dirtywindows---optimalizálás

2017. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a win 8.1 :)
2017. dec. 2. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom a Windows 10-t leváltani ezek miatt:

1. A start menü tele van hirdetéssekkel reklámokkal.

2. Automatikusan feltelepít alkalmazásokat játékokat Netflix stb.

3. Feltelepíti automatikusan vírusos flash player-t, (ami tele van résekkel én már régóta nem is telepítem fel a gépemre, csak ez a winfos 10).

4. Win 10 eszi jobban a ramot.

5. A 150 Gigából már csak 110 szabad helyem van telepakolja mindennel a rendszert a winfos 10.

6. Azt ajánlják a Fixtv-n mikkor van a winfos 10-n a tavaszi és az őszi nagy frissítés, érdemes újba rakni a hibák és a frissítés szemetei miatt.


Az én gépem el bírja csak tele pakolja mindennel a winfosos 10 g...ci 10.


Gondolkodok a Windows 7-re vissza térek, de azon is gondolkodok a Windows 8.1-re váltok.


Windows 7 is jó választás lenne szerintetek?


A 7 is megszűnik majd a támogatása és a 8.1 is, akkor nem tudom milyen rendszert fogok használni lehet linux.


A Windows 7-t nem aktiválom akkor mi fog történni, nem tudok majd gépezni?


Azért nem akarnám aktiválni nem akarok vírusossal aktiválni, inkább ne legyen aktiválva de akkor legalább nem kerül fel semmi kártevő aktiváló.

2017. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!