Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne Win7-et és a...

Hogy lehetne Win7-et és a Windows Xp-t úgy megcsinálni, hogy lássa egymást a két gép?

Figyelt kérdés
Ruteren át már próbáltam...közvetlenül simán kábellel összekötni is ,de nem jó... Páran azt mondták,hogy valamit át kell állítani gépen belül,de nem tudom mit...Valami ötlet?
2010. jún. 1. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit szeretnél hogy lássanak? Pingre válaszolnak? Ha igen, akkor "látják" egymást.

Tedd őket egy munkacsoportba és kapcsold be a fájl és nyomtatómegosztást.

2010. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy itt leírtam, értelemszerűen csak a Win7-es gépen kell beállítani.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2010. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyik gépen Xp-m van a másikon Windows 7 ... A két gép egyálltalán nem látja egymást... Ha meg látja is egymást az egyik gép látja a másikat,akkor a másik gép nem+be sem lehet lépni az épp látható gépbe.Hogy oldjam meg ,hogy a kettő lássa,érzékelje,s egymásba is be lehessen lépni???
2010. jún. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!