Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kettő win 7 es...

Hogyan tudok kettő win 7 es gép közt mappát megosztani?

Figyelt kérdés
Windows 7-em(ultimate 64bit) van , szomszéd szobába egy másik gépen szintén windows 7(ultimate 64 bit) van , egy routerrel össze van kötve a kettő gép , erről van a netre is rákötve a 2 gép. Hogyan tudok a a 2 gép közt mappát megosztani , mert próbáltam már az" otthoni hálózat"-tal , és ugy is ahogy xp-n csináltam , de egyik se működik , a másik gép azt irja ki hogy nincs hozzáférése az xv/xv mappához-pedig magát a mappát látja a másik gép hogy meg van osztva-lépjen kapcsolatba a rendszergazdával.Akárhogy osztom meg ezt irja ki , ottvan egy súgó , és mindent ugy csináltam ahogy az irta , de nem oszt meg semmit eredményesen.
2010. máj. 31. 22:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Látja egymást a 2 gép , lanozni is lehetne szeritnem , de ez a mappamegosztós téma nem működik.
2010. máj. 31. 22:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Start, Vezérlőpult, Hálózati és megosztási központ. Bal oldalt Speciális megosztási beállítások. Itt a következőket állítsd be mindenképpen (Otthoni hálózatok, remélhetőleg abban vagytok):

Fájl- és nyomtatómegosztás bekapcsolása

Jelszóval védett megosztás KIkapcsolása

Utána már csak simán megosztás, mint XP-nél.

2010. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

pendrive ba**od

vagy vidd át a vinyót másik gépbe.

2010. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1. hozzászló: igen , én is ezt próbáltam de nem működik , ezért tettem fel a kérdést hogy mi baja lehet még.
2010. jún. 1. 15:00
 6/10 A kérdező kommentje:
2.hozzászóló: pendrive? 200gb hoz? talán meg is birnám oldani külső hdd-vel , csak idegesító hogy nem működik miközbe mindkét gép miközben ottvan 4 méterre és mindkettő előtt én ülök.
2010. jún. 1. 15:07
 7/10 anonim válasza:

a pendriveos vagyok

hát igen. miért is ne? kicsit sokáig fog tartani az a 200 giga de gondolom nem egy fájl az a 200 g. fiatal vagy, ráérsz. ;D

2010. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen , meglehetne oldani , talán még rá is érnék , csak minek ha máshogy(egyszerűbben) is meg lehet oldani , áthuzom és otthagyom 2 órára. Van külső HDD-m is (500 gb) csak szeretnék abba a tudatba lenni hogy megtudomoldani:)
2010. jún. 6. 14:28
 9/10 anonim válasza:
ja érrtelek akkor bocsi a pd-s ötletért. te és ha veszel 2 bluetooth-t és azzal küldöd át?
2010. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Windowsnak tudnia kel! Csak még nem jöttünk rá! A saját kérdés linkelő:)
2010. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!