Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen formátumú zenék vannak...

Milyen formátumú zenék vannak egy normális audió lemezen?

Figyelt kérdés
Van egy hagyományos kis cd lejátszóm, ami nem játszik le mp3-at, de nem tudom, hogy melyik az a formátum amit lejátszik. Youtube downloaderrel át lehet konvertálni az mp3-at erre a formátumra?
2010. máj. 31. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha az mp3-at nem játsza le akkor valószínűleg kizárólag csak sima Audio CD-t. Bármilyen CD író programmal tudsz készíteni a leszedett mp3-aidból Audio CD-t.
2010. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neroval szeretném, csak ugye a zenéim mp3-ban vannak. hogy konvertáljam át? a nero nem kérdezi, hogy milyen formátumot írjon
2010. máj. 31. 19:13
 3/9 anonim válasza:
100%
Úgy írd ki, hogy arra kattintasz, hogy audio cd írása, és akkor automatikusan átkonvertálja audió cd formátumba (.cda), és úgy tudod előtte leellenőrizni, hogy jól csináltad-e, hogy amikor a fájlokat másolod rá, akkor a nero-nak percben kell megadnia, hogy mennyit másolhatsz rá. Ha pedig úgy adja meg, hogy hány mb-ot másolhatsz rá, akkor az nem jó. ,,..::ViC::..,,
2010. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, ezt így csinálnám, de a legújabb nero-m van, és ott csak annyit kérdez hogy adat írása, vagy pedig másolás...
2010. máj. 31. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták, <audio cd< írását kell választani. Szépen átalakítja wav-vá sé írhatod. Ha nem megy Néróval, tedd fel ezt [link] zene írása/audio cd készítése...
2010. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ashampoo tuzfalat linkelted veletlenul. Az nem lesz jo szerintem :)

Amikor elinditod a Nero-t kiválasztod, hogy Audio CD-t szeretnél készíteni. Behúzogatod a zenéket. Odafigyelsz, hogy ne legyen több 80percnél. Írás. Ennyi.


Ha a Nero nem tetszik itt egy full ingyenes: [link]

2010. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én ennél bonyolultabban oldottam meg, bár szerintem ez az egyszerűbb, itt olvasgatva a válaszokat. Én letöltöttem egy programot ingyér (mp3 to wma converter), aztán átkonvertáltam a zenéimet, és mediaplayerrel kiírtam... Nerom van, valami 9pont akarhanyas, de csak másoláshoz használom...

Soksikert:)

2010. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@"Én ennél bonyolultabban"

Mivel átkonvertáltad előtte teljesen feleslegesen wma formátumban ezért tovább rontottál az mp3 minőségén.

2010. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi, ezt linkeltem volna... [link]

Konvertálni wma-vá egy mp3-at, nem volt túl jó ötlet, ahogy írták...

2010. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!