Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steamen vissza lehet szerezni...

Steamen vissza lehet szerezni a régi barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt kommentelsz kérlek olvastd el a regényem.



Volt egy barátom steam-en akit véletlen kitöröltem. (ez már hónapokkal ezelőtt volt, most vettem csak észre).


A nevét tudom mivolt, viszont néha megszokta változtatni, és most is így tette, mert nem találtam meg steam-en azon a néven, ami a "fő" neve. (végig tekertem az egész 2500-as listát)



Emlékszem a profilképére, arra hogy mi volt a leírásában, és persze egy elég jellemző "vonására" hogy 4500+ órája van payday 2-ben. (Azóta gondolom már az 5000-ret is elérte, mert nagyon sokat játszik.)


Volt két steam ismerősöm is akinek szintén barátja volt ő. Azóta már ők sincsenek meg, mert egy kicsit összekaptunk.



Tehát így összegezve az egészet, keresem a volt steam-es barátomat. Van pár olyan személy, aki szintén a steam ismerősöm volt, és ha őket megtalálnám akkor eltudnék jutni ahoz, akit keresek. Írtam már a steam supportnak is, de ők szarnak rám (nem is tudom hogy mit vártam), írtam már a steam community-be is. Ott azt mondták próbáljam meg a steamfriends.us oldal-on, ami kijelzi a volt steames ismerőseidet, ha megadod a közösségi ID-det. Na most ezt megtettem, és tényleg kijelezte a volt barátaimat, de amilyen szerencsés voltam azokat pont nem, akiket keresek. Tehát sem azt akit keresek, sem azokat az ismerőseimet nem jelezte ki, akik elvezethetnének hozzá.



Tudtok valami megoldást? Nagyon jó fej volt a haverom, szeretnék újra vele játszani.



UI: Nem hajtottam végbe trade-et egyik olyan ismerősömmel sem aki kellhet nekünk, giftet sem küldött egyik sem. Viszont az egyik írt a profilomra, és én is az ővére. Azóta az én profilomon már nincs ott. (Gondolom törölte?)



Egyik ismerősöm sem magyar nemzetiségű, sőt, akit főként keresek az Izlandi asszem. Elég rosszul tud angolul, és kicsit "elzárkózott" 100% hogy nem lehet megtalálni redditen vagy bármilyen fórumon.



2017. nov. 4. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Micsoda first world problem. Hat ez van. Bar nekem ki szokta adni a keresobe a nevet ha beirom... Lehet hogy blokkolt teged?
2017. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy first world problem? Csak nagyon sokat játszottam vele, kedveljük egymást, és nem esik jól hogy soha többé nem tudom megtalálni.


Nem blockolt, mert ha a böngészőben keresek rá (amibe nem vagyok bejeletkezve) akkor sem találom meg.

2017. nov. 4. 18:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy egyik steam ismerősömet sem találom meg a keresésben. (Mármint azokat akikre szükségem lenne)
2017. nov. 4. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne egyértelmű, akkor mondom, hogy a saját accountodat kell beírni oda és ott vannak a törölt barátok is.
2017. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!