Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Törölt fájlokat, hogy tudok...

Törölt fájlokat, hogy tudok visszaállítani?

Figyelt kérdés
Tettem fel zenéked az ed-kártyámra kijelöltem, hogy feltegye mind az komoly 5 ( öt ) zenét és kiírta, hogy mind a 19 fájl átmásolva, én néztem, hogy mégis mit, aztán láttam ,hogy a játékok nevű mappám is ott van, gondoltam sd-re nem kéne tenni mert felesleges, az autó rádió nem tudja lejátszani, szóval megnyomtam, hogy törlés, erre az asztalról is eltűnt, szemetesben sincs, gta 4,san adnreas crísis az összes kedvelt játékom valahol kering, de nem találom. Hogyan tudnám őket visszahozni?
2017. nov. 3. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz valami törölt file helyreállítót, pl Recurva, vagy bármi más innen: [link]


Ezek legális játékok? Mert akkor gondolom megvan más adathorzodón is vagy online hivatalosan letöltheted.

Ha meg illegális, akkor is sokkal egyszerűbb sztem újra letölteni... Nem családi fotó gyüjteményről vagy diplomamunkáról beszélünk, hogy megérje ezzel vacakolni.

2017. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

„Recurva” :D


Legyen inkább csak Recuva, és ne idegen honlapról, hanem a sajátjáról:

[link]

De szerencsésebb, ha a portable-változatot használod pendrájvról, nehogy éppen a telepítgetés közben íródjanak felül a még helyreállítható fájljaid:

[link]

2017. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, bocs:D


Természetesen úgy értettem, hogy onnan válaszzon egy proggit és azt töltse le hivatalos forrásból. Egyébként a linkelt oldal is pont ugyanarra a hostra irányít át, a hivatalos oldlaról fog letöltődni.

2017. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!