Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? A gépem nem...

Mi lehet a gond? A gépem nem ismeri fel ha csatlakoztatok valamit USB-vel.

Figyelt kérdés
Nemrég formáztam a gépet, és a formázás után sem a nyomtatót, sem a WebCam-ot nem ismeri fel, hogy csatlakoztatva van, megvannak a telepítő CD-k, feltelepítettem mindent és nem jó. Mikor az USB-s csatlakoztatót be/ki dugom kiad egy rövid hangot a gép és ennyi.Mi lehet a gond, Korábban működött mind2.
2010. máj. 30. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az alaplapi drájvereket nem telepítetted
2010. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi máris utánanézek.
2010. máj. 30. 18:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos az a helyzet, hogy nem ez a probléma forrása, mert úgy emlékeztem h feltelepítettem mindent, és hát most is ujra ráraktam az alaplapos telepítős cuccokat és nem jó, ill van olyan h usb 2.0 telepítésénél meg azt irja ki h kérem hazsnáljon xp sp1 vagy későbbi verziót ami alapból tartalmazza ezeket, és én sp2-őt használok. Még valami ötlet?
2010. máj. 30. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy win telepítőd nem tartalmazza a service packokat? lehet hogy a régebbi telepítésedre is utólag lettek felrakva?
2010. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sp2 tartalmaz mindent, sajnos nem ez a baj, de thy a választ, úgy tűnik megint formáznom kellesz:S Mert nembirom tovább nyomtató nélkül:S
2010. jún. 1. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alaplapodnak van gyártója is. Nekik a weboldaluk pedig tele van driverekkel...
2010. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!