Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenól letöröltem a...

Véletlenól letöröltem a pendriveomról egy csomó fontos adatot! Hogy állíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Flash memóriából nehezebb visszahozni egy törölt adatot mint egy merevlemezről, de a Get Data Back megér egy próbát.
2010. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Áh... amit az előbb lefuttatam, az nem a pendriveom volt. A pendriveom nem találja a Get Data Back... Hol keressem, miután megnyitottam a FAT-es részt és kiválasztottam, hogy visszaállítani szeretnék?
2010. máj. 29. 23:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Flashrol mindent vissza lehet hozni, de tenyleg mindent miutan letorolted a lenyeg csak annyi hogy ne ird felul. Talalsz ingyenes programot is csak kell keresni.
2010. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 jamesbond ***** válasza:

[link]


Ezt töltsd le! Ingyenes, és nagyon jó.

De csak akkor működik, ha a törlés után semmilyen művelet nem történt a pendrive-on.

2010. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, főleg az utolsónak. Ezzel a Recuvával sikerült visszaállítani a fájlokat, igaz két mappa sérült volt, de a legfontosabbak megvannak. :) Nagyon hálás vagyok Neked. :) (L)
2010. máj. 30. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!