Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asszem tönkre vágtam a process...

Asszem tönkre vágtam a processzort, szerintetek?

Figyelt kérdés
Bíbelődtem a géppel mert nem volt rajta minden oké.Nos a hátulján volt egy piros csúszka és kíváncsi emberként eltoltam(a gép be volt kapcsolva).Gép kikapcs, utána néztem hogy 230V-rol leraktam 115-re, és hát nem igen akar bekapcsolni.Procinak gondolom lőttek mi?
2010. máj. 29. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

a tápnak is, és mindennek, ami a számítógéphez volt kötve.


ÍGY JÁRTÁL OKOSKA!

2010. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elviekben mindennek lőttek. Azért, hogy a tápon állítgatod a feszültséget... Hadd ne mondjak semmit...
2010. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

115?

Az usa-ban is 110 van itthol meg 220, nemtudom mit húztál le

2010. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jól van na, nem tudtam,hogy mi az, utólag már sejtettem hogy gond van. Szerencsére nem ért többet 20-30-nál a gép, zene halgatásra használtuk már csak.
2010. máj. 29. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:

16:54


azért raknak bele egy kapcsolót, hogy tömeggyártásban amit nem tudnak eladni a kínaiak az usában, eladják az euban...


temeg mehetsz dolgozni, ha új gépet akarsz, mert a hülyeségednek biztos nem örül senki

2010. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16:56: Jah már tiszta, csak nem láttam még ilyet amúgy azért csodálkoztam :)
2010. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak a tapnak. Viszont kerdezo, ha mar igy kinyirtad(?) nekem adnad? komolyan kerdem, ugyanis van ismmerosom, aki nagyon orulne "csak 20-30-at ero" gepnek is orulne. -_-!
2010. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha lett volna egy 8-10.000 ft feletti tápod, pl gigabyte, vagy valami normális márka, nem noname sz@r, akkor a táp megvédte volna az alkatrészeket, és csak tápot kéne cserélni! ezért nem szabad spórolni a tápon!!! meg piszkálni se -.- és ha valami piros, és áram van benne, azt ne állítgasd, mert a piros szín az figyelmeztető jellegű szín!!! de mondjuk egy ilyen gépbe jó hogy nincs jó tápegység ;) de a géped télleg használhatatlan, alkatrésznek 5-7.000 ftért megveszik...
2010. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, winchester túl élte, a többit még nem néztem. Van esély akkor arra, hogy azok is épek?
2010. máj. 30. 11:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem túlélhették a dolgok. Próbáld meg egy másik táppal az egészet. Gyanítom csak a tápnak lett kapufa.
2010. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!