Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha iwiwre felteszek képet és...

Ha iwiwre felteszek képet és hozzászólnak, azt tudom törölni valahogy? (a képet nem, csak a hozzászólást).

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

letörlöd a képet (vele együtt a hozzászólást), majd felrakod újra.


szőke vagy, ugye? :]

2010. máj. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem, barna.Csak nem értek az ilyesmihez!
2010. máj. 28. 06:50
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Úgy tűnik, hogy nem bírod a kritikát, a legjobb megoldás, ha nem teszel fel képet. Az előző megoldás nem segít , mert a hozzászólást ismét megírják és akár naponta 50 x leszedheted és felrakhatod a képet. Persze időtöltésnek nem rossz.

1 informatikus

2010. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak nekem van ott vakító színnel a hozzászólás alatt, hogy hozzászólás törlése??? Vagy az nem használ? Nem próbáltam még!
2010. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van töröld a képet.


Utolsónak: az csak akkor vakít azt hiszem ha Te írtad, egyéb esetekben nem érvényes.:D

Bár tudja a fene így kora reggel:D

2010. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!