Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy pár hónapos Lenovo...

Van egy pár hónapos Lenovo laptopom, ami egyre többször nem érzékeli a leütött betűket. Ötletek?

Figyelt kérdés

2 hónapos ideapad.

Szerintem nem 'hardveres' a gond, mert hallom, ahogy koppan a bill, de kicsit mintha megakadna a rendszer, ami miatt fogja, kukába dobja az adott betű beírásának folyamatát, és ugrik a következő betűre.

Néha pedig egy lenyomásra többször írja be a betűt.


Úgy vettem észre, hogy ez akkuról működés esetén (azaz mikor nincs konnektorra dugva) fokozódik, s pl Facebook jellegű oldalakon is többször vélem felfedezni a problémát, mint például egy offline word-ben (de ott is jelenvan).


Szóval, ötletek?

A 'dobd ki a kukába' nem lehetőség :D



2017. szept. 29. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy billenyűzetet usb megosztóról próbáltam üzemeltetni, a billentyűzet fele nem működött. Olyan mintha a billentyűzeted nem kapna elég feszültséget. Tudom, hülyeség, elvégre mennyit eszik vajon egy billentyűzet? Próbált ki, hogy javul-e a helyzet, ha leveszed a fényerőt, a felbontást, a wifi-t és a bluetooth-t. Csak úgy a tréfa kedvéért. Kíváncsi vagyok! :)
2017. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult -> Billentyűzet talán itt az ismétlés késleltetését feljebb tudnád húzni. Ha ez nem segít akkor másik illesztőprogrammal is lehetne próbálkozni.

Ha viszont mégis hardveres a gond akkor 2 hónaposan még kell, hogy legyen rá garancia.

2017. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Garanciának kellene még lenni rá, ha csak pár hónapos.
2017. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen, tajvani gagyi "Lenovo"! Van. akinek az akku nem működik 2 hónap után, van akinek a merevlemez. Irány a garancia szervize Budaörsön (TXM).
2017. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Műanyag gagyi, add a gyereknek, vágja csak a földhöz, másra nem jó. TAJVAN büszkesége!
2017. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!