Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van erre valami megoldás?...

Van erre valami megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Újra akarom telepíteni a gépemen az operációs rendszert, mivel valószínűleg van egy elég csúnya vírusom. Szerintem ez az egyik dvd-mről települhet rá a gépemre, akárhányszor újrarakom az egész rendszert, ugyanazokat a hibákat produkálja. (Mindig bizonyos dvd-kről rakom rá az adatokat.)

Azonban a képeimet nem akarom elveszíteni, ki kellene őket írni dvd-re, viszont félek tőle, hogy megint települni fog a vírus. Van valami program, ami megakadályozhatja ezt? Vagy nem valószínű, hogy a képekkel együtt a vírus is menne a dvd-re?


Remélem, érthetően fogalmaztam. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

(Ha valaki ír valamit, kérem egyszerűen magyarázzon, nem értek annyira a számítógépekhez. :D)


2010. máj. 27. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Képeken nem lehet vírus (tudásom szerint), Én azt tenném, hogy a DVD-t átnézném vírusírtóval, illetve telepítsd az Avast vírus-írtót először, az kijelzi már telepítésnél, ha az adott fájl vírusos, azt ne telepítsd fel, a többit gondolom telepítheted.

Tehát a képeket nyugodtan kiírhatod.

2010. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Felejtsd el az avastot, meg minden ilyen szart.

Nod32 a megoldás, leszeded a nod főoldaláról minden hónapban, és mindig újratelepíted.

Nem kell hozzá semmilyen crack meg fix, ki lehet bírni havonta egyszer azt a telepítést.

Akkor tuti nem lesz semmilyen vírus a gépeden.

2010. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, reménykedem, hogy a képeimet tényleg békén hagyja ez a vírus. (Már ha az, nem tudom, de kikészülök tőle, a gépem már teljesen önálló életet él, programokat nyitogat, készenléti állapotba helyezi magát... -_-)


Amúgy most is NOD32-t használok, szóval... ;D

2010. máj. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!