Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell guitar hero-zni pc-n?

Hogyan kell guitar hero-zni pc-n?

Figyelt kérdés

Beinstaláltam, el is indul, de az istenért sem tudok játszani vele! Beállítottam a gombokat (ugyanis a billentyűzeten játszok, nincs gitárom:( ), mutatja, hogy majd melyiket kell lenyomnom. Lenyomom azt a gombot, tartom, amíg oda nem ér, hogy nyomni kéne, akkor mit kell utána nyomni? Már mindent kipróbáltam és semmi...

Najó, ez így bonyolult. Egyszerűbben:

A B gomb a zöld, látom, hogy majd jön a zöld, lenyomom a zöldet (még nem az következik, csak lenyomom, mint az igazi gitárnál) és utána??? Start power? Whammy? Strum Up, Strum down? Melyiket nyomjam le?

Egyébként Guitar Hero III.


2010. máj. 26. 19:40
 1/10 A kérdező kommentje:

A felsoroltak közül melyik a pengetés?

Nem hiszem el, hogy ennyire béna vagyok :((((

2010. máj. 26. 19:45
 2/10 anonim válasza:
Úgy kell, hogy amikor odaér a zöld akkor megnyomod a pengetést és a zöldet egyszerre. Nem előre kell, hanem amikor odaért. A strum up, strum down a pengetés a Star power az az, hogy ha összegyűjtesz ilyen csillagos hangokat akkor töltődik a star power és ha összegyűlt akkor megnyomod a whammyt és így több pontot ér, ha jól nyomod a hangokat. Remélem segítettem.
2010. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mi különbség van a srum up és down között? vagy mind a kettőt egyszerre kell lenyomni? tehát a zölddel együtt 3 gombot egyszerre? :S
2010. máj. 26. 20:52
 4/10 A kérdező kommentje:
és azt nem lehet valahol beállítani, hogy milyen gyorsasággal reagáljon a betű lenyomása? mert mire lenyomom, már rég elhagyja...és nem velem van a baj ezen a téren, csak lassan kapcsol neki. szar a gépem?
2010. máj. 26. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
ne halgass a masodikra az hulye.Ugy a jo ahogy te csinalod,elore lenyomod a zoldet vagy amelyiket kell,es csak akkor pengetsz amikor odaer a potty ahhoz a szar karikahoz.Amugy nálam a kurzorbillentyukon a "fel" gombal kell pengetni.De ajanlok egy masik jatekot, ami nagyon hasonlit a GH.hoz,csak lehet letolteni hozza kulon rengeteg zenet.A neve Frets on Fire
2010. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ez a játék jobb? nekem az a lényeg, h tudjak vele játszani, de ez így szar...jó ha a 10-ből 1-et jónak vesz...
2010. máj. 27. 13:06
 7/10 anonim válasza:
Pff, jólvan srác, Slayer - Rainig blood-ot is eljátszod így, hogy előre lenyomod?
2010. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hallod szerintem a kerdezo még nem hardon meg experten akarja nyomni...
2010. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

sajnos sehogy sem fogom nyomni -.-"

max akkor, ha beszerzek egy gitárt hozzá, mert ez így ritka sz*r...de azért lehúzom azt a másikat, amit ajánlottál, hátha jobb:D

2010. máj. 28. 21:58
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm annak, aki ajánlotta a Frets on Fire-t! Ez vmi eszméletlen! Jobb, mint a Guitar Hero, mert ezzel rendesen tudok játszani, azzal a szarral meg nem lehetett, hiába állítottam be a gombokat, soha sem vett be semmit sem...

Már vagy 3 órája ezt a játékot nyomatom :D

Kösziiii:D

2010. jún. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!