Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni mennyi...

Hogyan tudom megnézni mennyi hely van a videókártyán?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Leveszed a ház oldalát és megnézed.........:D
2010. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát barátom, kiveszed a gépből. (Csavarhúzóval valahogy kifeszegeted.) Majd fogsz egy vonalzót és megméred a szélességét és a hosszúságát, a két kapott összeget összeszorzod és a végeredmény megadja mennyi hely van rajta. Remélem sikerül és sok hasznos dolgot tudsz majd rátenni.
2010. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
LOL Én megnéztem 1 üveg sör ráfér. :)
2010. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A videókártyán a memória nem arra vonatkozik, hogy azon adatokat lehet tárolni, így a hely nem fogy el rajta. Ha viszont arra gondolsz, hogy pl. játék közben a rendelkezésre álló memóriának még hány százaléka marad szabadon, az megint egy másik kérdés.
2010. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én erre lennék kíváncsi
2010. máj. 28. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!