Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet a Lapotopot...

Tényleg nem lehet a Lapotopot ágyra tenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne? Mondjuk nem egeszseges mert nem kap levegot rendesen es felmelegszik, de lehet.
2010. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak azért mert a használatni utmutatóban azt irja, de ismerek sok mindenkit aki igy is használja.

Azért voltam rá kiváncsi..

2010. máj. 26. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem, mert a puha felületen nem jó a szellőzése és túlmelegszik.

Vannak jó hűtésű laptopok (például az enyém), így ágyon is tudom használni, és nem megy fel a hőmérséklete (bár nem szoktam nagyon nagy %-ban használni a processzort.

2010. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg felsz hogy ne legyen baj akkor javaslom a kovetkezot: keress egy deszkadarabot, ami teljesen egyenes es legalabb akkora hogy elfer rajta a laptopod. Ugy tuti nem lesz gond.
2010. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rátheted nyugodtan. Én midn ágyon használom. Igaz az enyémen oldalt szivja be a levegőt meg oldalt is fujja ki.
2010. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én nem tudom, hogy az enyém, hol fujja ki, mert most kaptam és még nem használtam .

2010. máj. 26. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Labra se mindig egeszseges, attol fugg, hogy van megoldva a hutese. Tegyel ala egy rohadt nagy konyvet, amin elfer, es akkor oda teszed, ahova akarod.


19/F

2010. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az IKEA-ban lehet ilyen laptoppárnát kapni, ami egy kemény lap, azalatt meg szivacs vagy valami bélés van, így lábon is lehet.:)
2010. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!