Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék belépni a win xpémbe?

Hogy tudnék belépni a win xpémbe?

Figyelt kérdés

Egy iso file megnyitott telepítettem a laptopomra a neve DAEMON TOOLS és újraindítást kért. Majd már nem is lépett be a win xpbe a gépen. Hogyan tudnám elérni, hogy belépjen a gépem a win xpbe,mert ez a program leblokkolta úgy látszik...


vagy csökkentett módba kellene elindítani?


leírnátok hogyan tudnék eljutni addig is hogy csökkentett mód és utána hogy belépje a winbe kitörölni ezt a programot

köszi



mi előbbi válaszotokat várom


2010. máj. 26. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

daemon tools nem csinál ilyet, már 8 éve használom.

feltelepít egy virtuális SCSI drivert, és ezzel nincs is probléma, hiszen ebbe fogod illeszteni az iso fájlokat.


valami más problémád lehet.

2010. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csokkentett modhoz ha jol emlekszem miutan elinditod a gepet, nyomogatod az f5 vagy f8-at( valamelyik) azutan bejon egy lista ahol megjelenik a csokkentett mod. Azt kivalasztod, Enter es el kell induljon a csokkentett mod. A Daemont meg rendesen Add/Remove programsbol szeded ki, bar szerintem nem lett meg telepitve, mert miutan ujraindu utana kezd rendesen telepiteni. Ja a Daemonnal semmi gond amugy en is azt hasznalom, de viszont volt az egyik verzio amit akarhonnan toltottem le, virusos volt. Probalj minel ujabbat tolteni.
2010. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi beléptem a legutolsó konfighoz és utána betöltötte majd leszedtem a programot

nála, az okoztaa bajt

köszi a segítséget

2010. máj. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!