Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint melyiket...

Véleményetek szerint melyiket válasszam Dell, ASUS?

Figyelt kérdés
Laptopot fogok a közeljövőben vásárolni, kérlek írjátok meg a véleményeteket tapasztalatotokat melyik a megbízhatóbb, tartósabb?
2010. máj. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igaz, Sony (vaio) van, de osztálytársamnak ASUS van. Ő megvan vele elégedve.
2010. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán a Dell jobb márka, de csak a konkrét konfiguráció esetén lehet összehasonlitani a gépeket.

Mennyit szánsz rá?


Esetleg ezt? :)

[link]

2010. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dell, Dell csakis a Dell. Bar en Acert hasznalok es szeretem is,de vagy 5-6 havernak s a baratnomnek is Dell van es egyikkel sem volt soha semmilyen problema. Dellnel egyedul a Vostro A szeriat keruld (az is jo csak nagyon olcso muanyagokbol van es csak 1 hangfala van, amin akarmit is hallgatni eleg fura) es esetleg az Inspiron 15-os szeriat( ezt csak azert mert gyarilag lotyog a kijelzojuk, ami szinten nem a legjobb dolog, viszont megbizhatoak ezt leszamitva). Asus az mondjuk csak 2 ismerosomnek van, de mind a kettot kellett szervizelni 2 even belul.
2010. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel Vostro-ról írok, csatlakozom, de én nem cipelem magammal sehova, csak az asztalon van. Az Asus ilyen szempontból masszívabb, viszont a Dell-nek 3 év garija van.

Kérdés mennyit szánsz rá.

Mindentől függetlenül a Dell jobbnak számít, nem megy tönkre egyhamar...

2010. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!