Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet sűrített levegőhöz...

Hol lehet sűrített levegőhöz hozzá jutni?

Figyelt kérdés
PC. pucolás szempontjából. Úgy értem, hogy pl. benzinkút, valamilyen kis műhely ahol használnak sűrített levegőt. A dobozos spray azért nem jó mert hamar kifogy drága és nem elég precízen lehet az eldugott helyeket tisztítani.
2010. máj. 26. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Számítástechnikai üzletben,

Bicikli boltban,

Interneten: [link]

stb...

2010. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teszkó Ósán, Kóra...
2010. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1) A palackos nem túl drága, nem kell ész nélkül tolni.

2) Általában egy sima porszívó is faszán lepucolja a nagyrészét a gépnek, utána már csak a nehezen elérhető helyekre kell tolni a sűrített levegőt. Jó az, én évek óta használok egy (azt hiszem) 750 ml-est.

2010. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi.De én nem a dobozos spray-re gondoltam.Hanem amiből jön korlátlanul.
2010. máj. 26. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs biciklipompád? a végére teszel egy szelepet, aminek vékony a vége, hogy erősebben fújjon, és kész is a korlátlanul fújó sűrített levegőd... pl. egy labda fújó szeleppel elég nagy nyomással jön a levegő, csak erősen kell nyomnod.
2010. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia.A biciklipumpáshoz:Már erre én is gondoltam ki fogom próbálni.A következőhöz a linknél:Én nem venni szeretnék csak valahol használni egy párpercig.
2010. máj. 26. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért ezt gondold át, mert az ipari üzemekben, ahol süritett levegöt használnak, (pl. pneumetikus gépek meghajtására) ott a levegöt olajozzák a kenés miatt!
2010. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
...marad a benzinkut, a kerék felfújásra használnak tiszta sürített levegöt.
2010. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Análmosó :)

Gyógyszertárban kapható. Én a dobscanneremhez vettem anno, valamint a fényképezőgépemhez...

De ami géppucoláshoz kell: ecset és porszívó

Ha belefújsz egy poros gépbe, akkor az a por szanaszét száll... főleg a légútba :)

2010. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!