Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnám eladni ezt a...

Mennyiért tudnám eladni ezt a laptopot?

Figyelt kérdés

Van egy assus x550l típusú számítógépem.

1 TB HDD

Intel core i7 1,8 GHz proci

8 GB memória

A hdd-t kitettem külső házba és egy 125 GB ssd került a helyére.

2013 decemberében vettem a gépet, de nagyon vigyázva volt rá..külön egeret használtam, billenytyűzetet, hangszórót. Óvtam a portól mindentől. Sosem melegszik fel. Tökéletes, csak adódott egy lehetőségem, egy teljesen új macbookpro beszerzésére, és kiszeretném próbálni, de így erre a gépre már nem lesz szükségem. A kérdés, hogy a HDD-t megtartanám. Tehát csak a 125 os SSDvel értékesíteném. Kérem a macbook vs pc harcot ne itt vívjátok! Köszönöm!


2017. szept. 2. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ez egy akkora hazugság. Mióta van az X5501 laptopban N3520 processzor helyett i7? Ami 1.8 Ghz? Nevetséges vagy!
2017. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kép: [link]


Valamilyen más értelemes válasz? Kezdem azt hinni, hogy 1-2 fórumozó itt végez önkielégítést. Megelőznék még pár dolgot...igen tudom google a barátunk, meg elvihetném pcsekhez akik értékesítik..mindössze csak hozzáértő véleményeket szerettem volna kapni. Köszönöm!

2017. szept. 3. 01:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!