Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a mappát rendszergazda jelszóval sem?

Figyelt kérdés
Van egy mappa a gépen, a documents and settingsen belül, amit nem tudok megnézi, amióta újratelepítettem az xp-t. csak rendszergazdaként lehet belépni, jelszóval. beírom, elfogadja, de nem történik semmi, továbbra sem enged be.
2010. máj. 26. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű fájlmegosztás kikapcsolása (Start > sajátgép, mappa menü, mappa beállításai menüpont és ott keresd meg).

Ezután az elérhetetlen mappán jobb klikk, majd tulajdonságok, azután a biztonság fül > speciális gomb, tulajdonos fül > és itt add magad hozzá a tulajdonoshoz. Majd ok.

Ha nem megy, akkor Engedélyek fül, Engedélyek módosítása, majd pipa az örökölhető elé. És utána próbál.

2010. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a korábbi rendszerben azt valaki saját tulajdonba vette, és mondjuk titkosítva akkor valszeg b*szhatod, mert hiába hozol létre egy ugyan olyan felhasználód mint akorábbi rendszerben és hiába ugyan az a jelszava és feleslegesen adod magad a tulajdonosokhoz nem fogod tudni olvasni.

Mert azok a kulcsok nincsenek meg amiket az előző rendszer generált a titkosításhoz.

Ha esetleg még megvan ez előző rendszer partició akkor az alábbi program talán tud segíteni:

[link]

Ha már nincs meg az a partició ahova a kulcsok lettek mentve akkor nem nagyon tudod visszaállítani a fájlokat.


Ha nagyon fontos céges adatok voltak például, akkor inkább keresd a [link] -t. Ha Ők nem tudják vissaállítani, akkor más sem nagyon vagy legalábbis nem annyiért hogy megérje.

2010. máj. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló, köszönöm, sikerült belépnem az első mappába, de azon belülre nem. kattintgattam ide oda, aztán még egy mappába beengedett. nem lehet úgy megcsinálni, hogy ne legyen mappánként ez a procedúra?
2010. máj. 26. 02:20
 4/4 A kérdező kommentje:
hja megvan! tulajdonos cseréje az altárolókban is! hurrá! :) köszönöm szépen a segítséget!
2010. máj. 26. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!